Nils Janzon oljemålning

Nils Janzon oljemålning
Nils Janzon oljemålning
Nils Janzon oljemålning
Nils Janzon oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

NILS JANZON (1850-1926): Man med flaska och glas, med texten "När ser vännen F.W. Liwall (?) ut så här? Jo, om mårnarna", akvarell, signerad och daterad fettisdagen 1891, bildyta ca 23,5x15 cm

Kuntoraportti

744931

Päivämäärä:

2020-03-03