Tanto

Tanto
Tanto
Tanto
Tanto
Tanto
Tanto
Tanto
Tanto

Klubbat för:

3 800 SEK

1 500 SEK

TANTO, 18/1900-tal, Japan, nagasa 18 cm, tsuka och saya lackerat trä, saya med kodzuka

Smärre skador

744933

2020-03-06