Ruskig Ångest porträtt

Ruskig Ångest porträtt
Ruskig Ångest porträtt

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUSKIG ÅNGEST, "Mohammad", a tergo signerad, spray på spånskiva, signerad samt daterad 2016/2020, oramad, ca 118x95 cm

744950

2020-03-03