Ruskig Ångest rödklöver

Ruskig Ångest rödklöver
Ruskig Ångest rödklöver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RUSKIG ÅNGEST "Rödklöver", spray på masonit, a tergo signerad och daterad 2019, oramad, ca. 106x125 cm

Verket ingår i temaauktionen "Kärlek"

744953

2020-03-03