Klubbat för:
300 SEK
3 000 SEK
RUSKIG ÅNGEST: "Skuld", spray på linneduk, a tergo signerad och daterad 2010/2017, oramad, ca 55x55 cm
Ur serien ´Skuld´ som består av 10 målningar.
744955
2020-03-03