Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ANNA ÖDMAN (1876-1960): (2) Motiv med Paris Notre-Dame resp Strängnäs Domkyrka, signerade samt daterade 1926 resp 1927, akvarell, ca 20x27 resp 29x23 cm
Ej examinerade ur ram
744982
2020-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här