Anna Ödman akvareller

Anna Ödman akvareller
Anna Ödman akvareller

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANNA ÖDMAN (1876-1960): (2) Motiv med Paris Notre-Dame resp Strängnäs Domkyrka, signerade samt daterade 1926 resp 1927, akvarell, ca 20x27 resp 29x23 cm

Ej examinerade ur ram

744982

2020-03-09