Tillbaka till katalog
Chopard Happy Sport armbandsur
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Beskrivning
CHOPARD, armbandsur, Happy Sport, stål, 2000-tal, quartz, safirglas, datum, kronograf, urtavla med 5 st röliga briljantslipade diamater totalt ca 0,50 ct, boettnr. 8499, refnr. 28/8499-300, serienr. 1377109, originalläderband samt spänne i stål, diameter 41,5 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
744990
Datum:
2020-03-04