Tillbaka till katalog

Chopard Happy Sport armbandsur

Chopard Happy Sport armbandsur
Chopard Happy Sport armbandsur
Chopard Happy Sport armbandsur
Chopard Happy Sport armbandsur
Chopard Happy Sport armbandsur
Chopard Happy Sport armbandsur
Chopard Happy Sport armbandsur
Chopard Happy Sport armbandsur
Chopard Happy Sport armbandsur
Chopard Happy Sport armbandsur
Chopard Happy Sport armbandsur
Chopard Happy Sport armbandsur
Chopard Happy Sport armbandsur
Chopard Happy Sport armbandsur
Chopard Happy Sport armbandsur
Chopard Happy Sport armbandsur

Klubbat för:

20 000 SEK

Estimate

25 000 SEK

Description

CHOPARD, armbandsur, Happy Sport, stål, 2000-tal, quartz, safirglas, datum, kronograf, urtavla med 5 st röliga briljantslipade diamater totalt ca 0,50 ct, boettnr. 8499, refnr. 28/8499-300, serienr. 1377109, originalläderband samt spänne i stål, diameter 41,5 mm

Condition

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

744990

Date:

2020-03-04