Mårten Eskil Winge oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅRTEN ESKIL WINGE (1825-1896): Religiöst motiv, signerad M.E Winge, olja på pannå, 28x36 cm

745000

2020-03-04