Bordslampa ÖIA, Örsjö Industri AB

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1970-tal, mässing, Örsjö Industri AB, höjd ca 57, diameter 46 cm

Smärre slitage / repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

745011

2020-03-09