Bokhylla
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLOR, 1-par, 1930/40-tal, björk, med två hyllplan, etikettmärkta SMI för Svenska Möbelindustrier, ena med skåpdel, två hyllplan vardera, höjd ca 76, 70-75x25 cm
Nyckel saknas, ena med borrhål på bakstycket, smärre repor, slitage och smärre avslag på fanér
745016
2020-03-09