Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLOR, 1-par, 1930/40-tal, björk, med två hyllplan, etikettmärkta SMI för Svenska Möbelindustrier, ena med skåpdel, två hyllplan vardera, höjd ca 76, 70-75x25 cm

Nyckel saknas, ena med borrhål på bakstycket, smärre repor, slitage och smärre avslag på fanér

745016

2020-03-09