Båtmodell Carlscrona IV

Båtmodell Carlscrona IV
Båtmodell Carlscrona IV
Båtmodell Carlscrona IV
Båtmodell Carlscrona IV
Båtmodell Carlscrona IV
Båtmodell Carlscrona IV
Båtmodell Carlscrona IV
Båtmodell Carlscrona IV
Båtmodell Carlscrona IV
Båtmodell Carlscrona IV
Båtmodell Carlscrona IV
Båtmodell Carlscrona IV

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÅTMODELL, "Carlscrona IV", trä, 1900-talets andra hälft, bemålad, monterad på träplatta, höjd ca 101, längd 112 cm

Smärre slitage

745017

2020-03-05