Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

7 200 SEK

5 000 SEK

LJUSKRONA, metall, 1900-talets början, rokokostil, burformad, 8 ljusarmar, dekor av blommor i porslin, bronserade detaljer, höjd ca 81, diameter 59 cm

Nagg, glasklocka med lagning

745019

2020-03-05