Soffa brunt läder
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, 1900-talets senare hälft, tvåsitsig, klädd i brunt läder, dunstoppade lösa sitt-och ryggplymåer, längd ca 155, rygghöjd ca 74, djup ca 80 cm
Bruksslitage, repor / slitage på läder, ställvis solblekt (främst på baksidan)
745032
2020-03-09