Soffa brunt läder

Soffa brunt läder
Soffa brunt läder
Soffa brunt läder
Soffa brunt läder
Soffa brunt läder
Soffa brunt läder
Soffa brunt läder
Soffa brunt läder
Soffa brunt läder
Soffa brunt läder
Soffa brunt läder
Soffa brunt läder

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, 1900-talets senare hälft, tvåsitsig, klädd i brunt läder, dunstoppade lösa sitt-och ryggplymåer, längd ca 155, rygghöjd ca 74, djup ca 80 cm

Bruksslitage, repor / slitage på läder, ställvis solblekt (främst på baksidan)

745032

2020-03-09