Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERIC RÅSTRÖM, coasters, 19 st., nysilver, C.G. Råström, Stockholm 1900-talets andra hälft, diameter ca 8 cm
Smärre slitage
745044
2020-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här