Eric Råström coasters nysilver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIC RÅSTRÖM, coasters, 19 st., nysilver, C.G. Råström, Stockholm 1900-talets andra hälft, diameter ca 8 cm

Smärre slitage

745044

2020-03-05