Eva Zettervall färglitografier ur serien "Kärleken

Eva Zettervall färglitografier ur serien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

EVA ZETTERVALL (född 1941): "Kärleken", 1+3+6 st färglitografier ur serien "Kärleken", samtliga blyertssignerade, vissa numr., bladstorlek ca 43x31 cm, Bekholmens Förlag

745047

2020-03-03