Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AXEL PETER (1863-1942): Hundporträtt, signerad och daterad Axel Peter 1900, olja på duk, 75x102 cm

krackelyrer, retuscher

745048

2020-03-08