Thonet barpall

Thonet barpall
Thonet barpall
Thonet barpall
Thonet barpall
Thonet barpall
Thonet barpall
Thonet barpall
Thonet barpall
Thonet barpall
Thonet barpall
Thonet barpall
Thonet barpall

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THONET, barstol, 1900-talets första hälft, besat böjträ, läderklädd sits, sitthöjd 63 cm

Lagningar och slitage

745067

2020-03-04