Pallar 1 par

Pallar 1 par
Pallar 1 par
Pallar 1 par
Pallar 1 par
Pallar 1 par
Pallar 1 par

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, bestad bok, pärlspikning, klädda i brunt skinn, sitthöjd 45 cm

Omklädda, slitage

745069

2020-03-04