Fåtölj England

Fåtölj England
Fåtölj England
Fåtölj England
Fåtölj England
Fåtölj England
Fåtölj England
Fåtölj England
Fåtölj England
Fåtölj England
Fåtölj England
Fåtölj England
Fåtölj England

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, mahogny, England, klädd i cognacsfärgat skin samt djuphäftad med mässingsknappar, hjultrissor i mässing, sitthöjd 40 cm

Skador och lagningar

745073

2020-03-04