Mulberry "Bayswater"

Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MULBERRY, "Bayswater", väska i svart läder med detaljer i mässingsfärgad metall, invändigt tre fack varav ett med dragkedja, märkt "MULBERRY" , "Made in England" samt numrerad på plakett, bredd ca 36 cm, djup ca 11 cm, höjd ca 23 cm, kvitto (inköpt 2007) samt dustbag medföljer.

Bruksslitage, nötta kanter.

745076

2020-03-16