Mulberry "Bayswater"
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MULBERRY, "Bayswater", väska i svart läder med detaljer i mässingsfärgad metall, invändigt tre fack varav ett med dragkedja, märkt "MULBERRY" , "Made in England" samt numrerad på plakett, bredd ca 36 cm, djup ca 11 cm, höjd ca 23 cm, kvitto (inköpt 2007) samt dustbag medföljer.
Bruksslitage, nötta kanter.
745076
2020-03-16