Per Falk oljemålning

Per Falk oljemålning
Per Falk oljemålning
Per Falk oljemålning
Per Falk oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

PER FALK ((1924-1982): "Genom fönstret", olja på duk, signerad, 50,5 x 38 cm.

745082

2020-03-07