Skrivbord England
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, England, 1900-talets andra hälft, lösa hurtsar, stomme betsad granträ, skiva delvis beklätt med läder, präglad bård i guldfärg, beslag i patinerad metall, höjd 87, 120x70 cm
Bruksslitage
745089
2020-03-10