Skrivbord England

Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, England, 1900-talets andra hälft, lösa hurtsar, stomme betsad granträ, skiva delvis beklätt med läder, präglad bård i guldfärg, beslag i patinerad metall, höjd 87, 120x70 cm

Bruksslitage

745089

2020-03-10