Monica Lorentzon oljemålning

Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONICA LORENTZON (född 1940): Flora, signerad M Lorenzon, olja på pannå, ca 98x68 cm

745096

2020-03-04