EVERT LUNDQVIST: Vatten under bron

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EVERT LUNDQVIST (1904-1994): "Vatten under bron", monogramsignerad EL samt signerad och daterad à tergo Evert Lundqvist 1961, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 32x30 cm
Skador: ytsmuts

745103

2020-03-08