Carl Harry Stålhane samt Gunnar Nylund rörstrand

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RÖRSTRAND, vaser, 2 dlr, stengods, beståend av: 1 vas med hänkel av Carl Harry Stålhane samt 1 vas med hänkel av Gunnar Nylund, harpälsglasyr, signerade undertill, höjd ca 24-32 cm

Smärre slitage

745108

2020-03-09