Carl Harry Stålhane samt Gunnar Nylund rörstrand
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RÖRSTRAND, vaser, 2 dlr, stengods, beståend av: 1 vas med hänkel av Carl Harry Stålhane samt 1 vas med hänkel av Gunnar Nylund, harpälsglasyr, signerade undertill, höjd ca 24-32 cm
Smärre slitage
745108
2020-03-09