EVERT LUNDQVIST: Komposition

EVERT LUNDQVIST: Komposition
EVERT LUNDQVIST: Komposition
EVERT LUNDQVIST: Komposition
EVERT LUNDQVIST: Komposition
EVERT LUNDQVIST: Komposition
EVERT LUNDQVIST: Komposition
EVERT LUNDQVIST: Komposition
EVERT LUNDQVIST: Komposition
EVERT LUNDQVIST: Komposition
EVERT LUNDQVIST: Komposition

Klubbat för:

6 800 SEK

8 000 SEK

EVERT LUNDQVIST (1904-1994): "Komposition", monogramsignerad E.L. och signerad och daterad à tergo Evert Lundqvist 1989, olja på duk, 65x81 cm

745116

2020-03-08