Fåtölj röd plysch

Fåtölj röd plysch
Fåtölj röd plysch
Fåtölj röd plysch
Fåtölj röd plysch
Fåtölj röd plysch
Fåtölj röd plysch
Fåtölj röd plysch
Fåtölj röd plysch

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, klädd i röd plysch, framben på trissor, rygghöjd ca 93, bredd ca 84 cm

Smuts, smärre bruksslitage

745131

2020-03-09