Miniatyrmålning 1800-talets första kvartal
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MINIATYRMÅLNING, 1800-talets första kvartal, ung högreståndskvinna iklädd vitt klänning - sittande i interiör med fönsterutsikt, gouache på elfenben, 14 x 10,5 cm, monterad i samtida förgylld ram med dekor av palmetter
745134
2020-03-08