Miniatyrmålning 1800-talets första kvartal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MINIATYRMÅLNING, 1800-talets första kvartal, ung högreståndskvinna iklädd vitt klänning - sittande i interiör med fönsterutsikt, gouache på elfenben, 14 x 10,5 cm, monterad i samtida förgylld ram med dekor av palmetter

745134

2020-03-08