Oscar Reuterswärd Omöjlig figur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, 41/200, färglitografi, ca 74x54 cm

745146

2020-03-06