Kakelplattor Holland Delft

Kakelplattor Holland Delft
Kakelplattor Holland Delft
Kakelplattor Holland Delft
Kakelplattor Holland Delft
Kakelplattor Holland Delft
Kakelplattor Holland Delft
Kakelplattor Holland Delft
Kakelplattor Holland Delft
Kakelplattor Holland Delft
Kakelplattor Holland Delft

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAKELPLATTOR, 4 st., fajans, Holland, Delft, 16/1700-tal, dekor i underglasyrblått, monterade i träram, ca 12x13 cm

Slitage, nagg, krackeleringar

745147

2020-03-06