Bruno Mathson Karin ett par

Bruno Mathson Karin ett par
Bruno Mathson Karin ett par
Bruno Mathson Karin ett par
Bruno Mathson Karin ett par
Bruno Mathson Karin ett par
Bruno Mathson Karin ett par
Bruno Mathson Karin ett par
Bruno Mathson Karin ett par
Bruno Mathson Karin ett par
Bruno Mathson Karin ett par
Bruno Mathson Karin ett par
Bruno Mathson Karin ett par
Bruno Mathson Karin ett par
Bruno Mathson Karin ett par
Bruno Mathson Karin ett par
Bruno Mathson Karin ett par

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

16 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Karin", fåtöljer, 1-par, för DUX, omkring 1970/80-tal, ursprungligen formgivna 1969, kromad underede, skinnklädsel, sitthöjd ca 36 cm

Bruksslitage / patina, mindre hål vid ena armlänet på en av fåtöljerna

745149

2020-03-12