Kartuschlåda

Kartuschlåda
Kartuschlåda
Kartuschlåda
Kartuschlåda
Kartuschlåda
Kartuschlåda
Kartuschlåda
Kartuschlåda

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARTUSCHLÅDA, svensk, 1800-talets mitt, Svea artilleriregemente, notera kronornas placering på emaljen

Ingår i specialauktion Vapen & Ordnar

Slitage

745151

2020-05-24