Harald Nielsen Georg Jensen ljusstakar
Klubbat för:
23 000 SEK
Arviointi
25 000 SEK
Kuvaus
HARALD NIELSEN, ljusstakar, 1 par, sterlingsilver, Georg Jensen, Köpenhamn designnr 691 B, 10-kantig fot i sju etager, närmast cylindrisk ljuspipa, höjd 11,5 cm, vikt 829 g
Kuntoraportti
Obetydligt slitage, enstaka repor
745154
Päivämäärä:
2020-03-10