Arabia espressokoppar
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARABIA, espressokoppar 11 st med 10 fat, porslin, 1930-/40-tal, tryckt och handmålad dekor i blått och guld mot vit fond, stämpelmärkta, kopparnas höjd 5,5 cm, fatens diameter 11 cm
Ett fat med kantnagg
745165
2020-03-08