Arabia espressokoppar

Arabia espressokoppar
Arabia espressokoppar
Arabia espressokoppar
Arabia espressokoppar
Arabia espressokoppar
Arabia espressokoppar
Arabia espressokoppar
Arabia espressokoppar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARABIA, espressokoppar 11 st med 10 fat, porslin, 1930-/40-tal, tryckt och handmålad dekor i blått och guld mot vit fond, stämpelmärkta, kopparnas höjd 5,5 cm, fatens diameter 11 cm

Ett fat med kantnagg

745165

2020-03-08