3 200 SEK
4 000 SEK
BROSCH / HÄNGE, 18 k guld, Guldvaruhuset Aktiebolag, stämplad 1948, 70x36 mm, totalvikt ca 10,7 g
Smärre slitage
745172
2020-03-10