Brosch / hängsmycke 18k guld

Brosch / hängsmycke 18k guld
Brosch / hängsmycke 18k guld
Brosch / hängsmycke 18k guld
Brosch / hängsmycke 18k guld
Brosch / hängsmycke 18k guld
Brosch / hängsmycke 18k guld
Brosch / hängsmycke 18k guld
Brosch / hängsmycke 18k guld
Brosch / hängsmycke 18k guld
Brosch / hängsmycke 18k guld

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

BROSCH / HÄNGE, 18 k guld, Guldvaruhuset Aktiebolag, stämplad 1948, 70x36 mm, totalvikt ca 10,7 g

Smärre slitage

745172

2020-03-10