Block med krok och bealag i järnsmide

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLOCK, tidigt 1900-tal, krok och beslag i smide, längd ca 50 cm

Ingår i temaauktionen Nautica

Åldersrelaterat slitage

745179

2020-04-12