9 föremål av Erik Höglund, Boda

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK HÖGLUND (1932-1998), vaser, skålar, karaff, totalt 9 st, Boda glasbruk 1960-/70-tal, karaffen signerad H 1787/50, höjd 3-21 cm

745187

2020-03-08