Väggur barometer Stockburger

Väggur barometer Stockburger
Väggur barometer Stockburger
Väggur barometer Stockburger
Väggur barometer Stockburger

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOCKBURGER, väggur, barometer, 1900-talets andra hälft, gulmetall, märkta Stockburger, diameter ca 18 cm

Smärre ytskador, nyckel saknas

745205

2020-03-04