Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLFAT, ASSIETTER, CONFITURIER, 17 dlr., porslin, Portugal och Italien, 1900-talets mitt, i form av kålblad, grön glasyr, diameter ca 12-26 cm
Nagg
745206
2020-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här