Skålar och assietter

Skålar och assietter
Skålar och assietter
Skålar och assietter
Skålar och assietter
Skålar och assietter
Skålar och assietter
Skålar och assietter
Skålar och assietter
Skålar och assietter
Skålar och assietter
Skålar och assietter
Skålar och assietter

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, ASSIETTER, CONFITURIER, 17 dlr., porslin, Portugal och Italien, 1900-talets mitt, i form av kålblad, grön glasyr, diameter ca 12-26 cm

Nagg

745206

2020-03-05