LENNART RODHE: Geometrisk komposition

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Geometrisk Komposition, monogramsignerad, olja på pannå, ca 33,5x27 cm

745209

2020-03-08