Omega damarmbandsur 2 stycken
Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
OMEGA, 2 st damarmbandsur, 1 Omega Automatic Seamaster med läderarmband, 1 Omega Constellation Automatic med stållänk / datum, samtliga av stål, diameter ca 3,5 resp. 2,5x2,5 cm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, repor på glas
745211
2020-03-10