Omega damarmbandsur 2 stycken

Omega damarmbandsur 2 stycken
Omega damarmbandsur 2 stycken
Omega damarmbandsur 2 stycken
Omega damarmbandsur 2 stycken
Omega damarmbandsur 2 stycken
Omega damarmbandsur 2 stycken
Omega damarmbandsur 2 stycken
Omega damarmbandsur 2 stycken

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

OMEGA, 2 st damarmbandsur, 1 Omega Automatic Seamaster med läderarmband, 1 Omega Constellation Automatic med stållänk / datum, samtliga av stål, diameter ca 3,5 resp. 2,5x2,5 cm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, repor på glas

745211

2020-03-10