Skål Gunnar Cyrén Orrefors

Skål Gunnar Cyrén Orrefors
Skål Gunnar Cyrén Orrefors
Skål Gunnar Cyrén Orrefors
Skål Gunnar Cyrén Orrefors
Skål Gunnar Cyrén Orrefors
Skål Gunnar Cyrén Orrefors
Skål Gunnar Cyrén Orrefors
Skål Gunnar Cyrén Orrefors
Skål Gunnar Cyrén Orrefors
Skål Gunnar Cyrén Orrefors

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR CYREN (1931-2013), skål, Orrefors, 1900-talets andra hälft, signerad, etikettmärkt, höjd ca 13,5, diameter 20 cm

Slitage, med gravyr ASEA 1883-1983

745219

2020-03-08