Axel Nilsson, Bergssluttning - vinter

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): Bergssluttning - vinter, signerad Axel Nilsson, olja på duk, 65 x 54 cm.

PROVENIENS: Gunnar Othzén, Stockholm

745221

2020-03-08