Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MUSKEDUNDER, 1800-tal, med flintlås, märkning med sanskrit på kammarstycket, längd ca 73 cm
Omfattande slitage och skador, skruvar till lås och varbygel saknas
745222
2020-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här